Рейтинг участі здобувачів освіти КЗ «Прудянський ліцей» у інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсах, змаганнях 2021/ 2022 навчальний рік
Результати участі у МАН:
Бондаренко Крiстiна Володимирiвна - ІІ місце у І (територіальному) етапі конкурсу науково-дослідних робіт МАН, вчитель- Оробченко А.М.
Перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:
З української мови та літератури:
Гайдаржи Єлизавета Русланiвна – ІІІ місце, 11 клас, вчитель – Свічкар І.С.
Перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:
З української мови та літератури:
Гайдаржи Єлизавета Русланiвна – І місце (11 клас), вчитель – Свічкар І.С.
Спасьонова Iванна Євгенiвна – І місце (9 клас), вчитель – Свічкар І.С.
Бондаренко Крiстiна Володимирiвна – ІІ місце (10 клас), вчитель – Оробченко А.М.
Мичкiна Маргарита Олегiвна – ІІІ місце (7 клас), вчитель – Оробченко А.М.
З історії:
Кануннiков Євгенiй Iванович – ІІІ місце (9 клас)
Субота Андрiй Павлович – ІІІ місце (10 клас), вчитель -Хатамова Л.С.
З правознавства:
Бондаренко Крiстiна Володимирівна – І місце (10 клас), вчитель -Хатамова Л.С.
З математики:
Мичкiна Маргарита Олегiвна – ІІІ місце (7 клас), вчитель – Дєєв О.М.
З астрономії:
Субота Андрiй Павлович – ІІІ місце (10 клас), вчитель – Стоцька А.В.
З фізики:
Мичкина Маргарита Олегiвна – ІІІ місце (7 клас), вчитель – Стоцька А.В.
Кануннiков Євгенiй Iванович – ІІІ місце (9 клас), вчитель – Стоцька А.В.
З обслуговуючої праці:
Захарченко Анастасiя Валентинiвна – ІІІ місце (9 клас), вчитель – Колісніченко Н.В.
Гайдаржи Єлизавета Русланівна – ІІ місце (11 клас), вчитель – Колісніченко Н.В.
Всеукраїнський конкурс з української мови ім. П.Яцика (ІІ, територіальний, етап):
- Мичкіна Маргарита, 7 клас, - І місце, вчитель – Оробченко А.М.;
- Безрук Ярослав, 5 клас,- ІІ місце, вчитель – Свічкар І.С.;
- Свічкар Софія, 3 клас,- ІІІ місце, вчитель – Чернова Н.Д.;
- Супрун Поліна, 6 клас, - ІІІ місце, вчитель – Пипенко В.В.
Всеукраїнський мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка (ІІ, територіальний, етап):
- Гайдаржи Єлизавета, 11клас, - ІІ місце, вчитель – Свічкар І.С.;
- Мичкіна Маргарита, 7 клас, - ІІІ місце, вчитель – Оробченко А.М..
Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє» на протипожежну та техногенну тематики(ІІ, територіальний, етап):
І місце: - Переверзєва Кіра Анатоліївна (4 клас), вчитель- Старік В.О.
- Бондаренко Крiстiна Володимирiвна (10 клас), вчитель – Оробченко А.М.
ІІ місце: - Безрук Ярослав (5 клас), вчитель – Свічкар І.С.;
ІІІ місце: - Гайдаржи Єлизавета Русланівна, 11клас, вчитель – Свічкар І.С.;
- Мичкіна Маргарита Олегівна, 7 клас, вчитель – Оробченко А.М..
ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови:
- Свічкар Софія, 3 клас,- І місце, вчитель – Чернова Н.Д.;
- Безрук Ярослав, 5 клас,- ІІІ місце, вчитель – Свічкар І.С.;
Всеукраїнська радіо-олімпіада з фізики факультету РБЕКС ХНУ ім. Каразіна:
ІІІ місце Субота Андрій, 10 клас, вчитель- Стоцька А.В.
Всеукраїнські інтернет- олімпіади сайт «На урок»:
Дипломи І ступеня (15 учнів):
- Андрущенко Діана, 6 клас, Всеукраїнська інтернет –олімпіада з математики, вчитель- Бойко І.В.
- Переверзєва Кіра, 4 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови, вчитель- Мігаль Г.Ю.
- Яценко Софія , 5 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови, вчитель- Мігаль Г.Ю.
- Мичкіна Маргарита, 7 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови, вчитель- Мігаль Г.Ю.
- Клюєв Нікіта, 6 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Романович Глєб, 6 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Клюєв Нікіта, 6 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Дєєв О.М
- Бодарев Ілля, 7 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Бондаренко Вікторія, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Субота Андрій, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Бондаренко Крістіна, 10 клас, , Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Канунніков Євген, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Андрущенко Єлизавета, 11 клас, Всеукраїнська інтернет –олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Бондаренко Вікторія, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Андрущенко Єлизавета, 11 клас, Всеукраїнська інтернет –олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Дипломи ІІ ступеня (14 учнів):
- Субота Андрій, 10 клас, ХІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада з історії, вчитель- Хатамова Л.С.
- Доценко Дмитро, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з мистецтва, вчитель- Колісніченко Н.В.
- Величко Валерія, 6 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Романович Глєб, 6 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Дєєв О.М.
- Мичкіна Маргарита, 7 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Субота Андрій, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М. - Мичкіна Маргарита, 7 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Новікова Діана, 7 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Бойко Владислів, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Вакула Єлизавета, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Пчолка Дмитро, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Яковенко Денис, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Поздняков Давид, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Істоміна Діана, 11 клас, Всеукраїнська інтернет –олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Кашена Альона, 11 клас, Всеукраїнська інтернет –олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
Дипломи ІІІ ступеня (23 учня):
- Бодарев Ілля, 7 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з основ здоров’я, вчитель- Колісніченко Н.В.
- Бойко Владислів, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Яковенко Денис, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Пуляєва Дар`я, 9 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Бондаренко Крістіна, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Вакула Єлизавета, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Гайдаржи Єлизавета, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Кашена Альона, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Величко Владислав, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з інформатики, вчитель- Дєєв О.М.
- Мартова Анастасія, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Пуляєва Дар`я, 9 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Спасьонова Іванна, 9 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Поздняков Давид, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Кулик Ельвіра, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Кашена Альона, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Гайдаржи Єлизавета, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Величко Владислав, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з фізики, вчитель- Стоцька А.В.
- Бабаєв Олексій, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Бойко Владислів, 8 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Кулик Ельвіра, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Пчолка Дмитро, 10 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Гайдаржи Єлизавета, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
- Величко Владислав, 11 клас, Всеукраїнська інтернет-олімпіада з математики, вчитель- Стоцька А.В.
Всеукраїнські інтернет- олімпіади сайт «Всеосвіта»:
Онлайн- олімпіада “Осінь 2021” з української мови 3 клас— 18 учнів, вчитель -
Чернова Н.Д.:
1 місце - 3 учнів - Свічкар С., Шпакова А., Коробка В..
2 місце -2 учнів - Ліповська А., Жуган В..
3 місце — 3 учнів - Гусєв С., Коржова Д., Гречко М.
Онлайн -олімпіада “Осінь 2021”: з української мови 2 клас, вчитель -Островерх Н.П.:
1 місце - 3 учнів - Бакал Анжеліка Олексіївна, Кучеренко Андрій Олексійович, Плосконіс Софія Анатоліївна.
2 місце -4 учнів -Жуган Дмитро Вікторович, Колодочка Олександр Віталійович, Котенко Віталій Богданович, Симоненкова Софія Антонівна.
3 місце — 2 учнів -Рождественська Кіра Костянтинівна, Опришком Максим В’ячеславович.
Онлайн- олімпіада “Осінь 2021” з української мови 1 клас, вчитель – Кульшан Д.О.:
1 місце - 1 учень - Оробченко Сергій.
2 місце -2 учнів -Долгополов Даніїл, Кульшан Кіра
Онлайн- олімпіада “Осінь 2021” з я досліджую світ, 1 клас, вчитель – Кульшан Д.О.:
2 місце - 1 учень -– Кульшан Кіра
Онлайн- олімпіада “Осінь 2021” з англійської мови 1 клас, вчитель – Кульшан Д.О.:
1 місце - 1 учень - Кульшан Кіра
Онлайн- олімпіада “Осінь 2021” з математики, 1 клас, вчитель – Кульшан Д.О.:
2 місце - 1 учень -– Кульшан Кіра
Творчі конкурси:
- Всеукраїнська природоохоронна акція "ПТАХ РОКУ 2021", номінація -"Кращий малюнок"
ІІ місце- Мартова Анастасія, 8 клас, вчитель- Курко О.О.
ІІІ місце - Четверікова Анастасія, 9 клас, вчитель- Курко О.О.
- XVI конкурс дитячих творчих робіт ДТЕК Майбутнього "Фантазуймо разом" - Субота Андрій, 10 клас- 3 місце, вчитель – Колісніченко Н.В.
- Новорічний конкурс дитячого малюнку майбутнього Corum Group "Новий рік та Різдво в моїй машинобудівній сім'ї"- Субота Андрій, 10 клас- 2 місце, вчитель – Колісніченко Н.В.
- Всеукраїнський онлайн-конкурс «Ми з України» від проєкту “На Урок”:
ІІ місце: Колодна Анна, 9 клас, Пуляєва Дар’я, 9 клас, вчитель – Хатамова Л.С. .
- Територіальний конкурс Заочна історико-краєзнавча експедиція “Видатні люди та місця Дергачівщини” “Пам'яті Романа Радівілова”
І місце - Гайдаржи Єлизавета Русланівна, 11клас, вчитель – Хатамова Л.С.
- Всеукраїнський конкурс «Різдвяна писанка»(ІІ, територіальний етап):
І місце -Яценко Софія, 5 клас, вчитель Колісніченко Н.В..
- Всеукраїнський конкурс «Український сувенір» (ІІ, територіальний етап):
Абсолютний переможець Вакула Єлизавета, 10 клас, вчитель – Колісніченко Н.В.
- Районний конкурс «Мої зимові мрії» (ІІ, територіальний етап):
Абсолютний переможець Гайдаржи Єлизавета Русланівна, 11 клас, вчитель – Колісніченко Н.В.
- ІІ місце Яценко Софія, 5 клас, вчитель – Колісніченко Н.В.
Спортивні здобутки команд закладу:
Районні змагання з мініфутболу – 5 місце.
«Gulgevs» (територіальний етап) - 3 місце
«Старти надій» (територіальний етап) - 6 місце.
Коментарi