/Files/images/prudik1.gif


/Files/images/prapor-ukr2.gif /Files/images/knigi-102.gif /Files/images/globus4.gif


/Files/images/school2012.JPG

/Files/images/bing1b.gif

/Files/images/nnr2016.gif

/Files/images/logo2.gif

запрошує на навчання до 1, 10 та 11 класів

Перелік необхідних документів:

1. Заява батьків.

2. Ксерокопія свідотства про народження.

3. Медична картка.

4.Документи про базову загальну середню освіту (10 та 11 клас)

Результати участі учнів Прудянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів у інтелектуальних конкурсах

Рейтинг участі учнів Прудянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

2011/ 2012 навчальний рік.

Призові місця посіли 3 учнів, з них:

з історії :

ІІ місце Свічкар Марина 8 клас, вчитель Хатамова Л.С.

з російської мови та світової літератури :

ІІІ місце Свічкар Марина 8 клас, вчитель Пипенко В.В.

З інформатики:

ІІІ місце Коробка Ольга 11 клас, вчитель Дєєв О.М.

Загальнокомандне – 18 місце

2012/ 2013 навчальний рік.

Призові місця посіли 6 учнів, з них:

з математики:

ІІ місце Богата Аліна 7 клас, вчитель Мельник А.В.

ІІІ місце Хрипливець Корнелія, 8 клас, вчитель Єременко Г.І.

З фізики:

ІІІ місце Хрипливець Корнелія, 8 клас, вчитель Мельник А.В..

з російської мови та світової літератури :

ІІІ місце Хрипливець Корнелія, 8 клас, вчитель Пипенко В.В.

З трудового навчання:

ІІІ місце Тинда Аліна, 8 клас, вчитель Колісніченко Н.В.

ІІІ місце Фролова Дарина , 10 клас, вчитель Колісніченко Н.В.

Загальнокомандне – 13 місце

2013/ 2014 навчальний рік.

Призові місця посіли 5 учнів, з них:

з історії:

ІІ місце Хрипливець Корнелія, 9 клас, вчитель Савченко В.Є.

З трудового навчання:

ІІ місце Тинда Аліна, 9 клас, вчитель Колісніченко Н.В.

ІІ місце Фаліна Юлія , 11 клас, вчитель Колісніченко Н.В.

з російської мови та світової літератури :

ІІІ місце Хрипливець Корнелія, 9 клас, вчитель Пипенко В.В.

ІІІ місце Свічкар Марина 10 клас, вчитель Пипенко В.В.

Загальнокомандне – 16 місце

2014/ 2015 навчальний рік.

Призові місця посіли 7 учнів, з них:

з математики:

ІІ місце:Стрібак Анатолій 7 кл., вчитель : Мельник А.В.

ІІ місце: Богата Аліна –9 кл., вчитель : Мельник А.В.

ІІІ місце :Романович Ганна – 6 кл., вчитель : Єременко Г.І.

з фізики:

ІІІ місце Богата Аліна -9 кл. ,

ІІІ місце Стрібак Анатолій 7 кл.,

ІІІ місце Свічкар Марина – 11 кл., вчитель : Мельник А.В.,

з правознавства :

ІІІ місце Фролова Дарина – 11 кл., вчитель Пипенко В.В.

Загальнокомандне – 15 місце

У 2015 / 2016 навчальному році

призові місця посіли 4 учнів, з них:

З трудового навчання:

ІІ місце Романович Ганна- 7 клас, вчитель Колісніченко Н.В.

ІІ місце Бондаренко Ганна- 9 клас, вчитель Колісніченко Н.В

з фізики

ІІ місце Романович Ганна- 7 клас, вчитель Мельник А.В

з російської мови та зарубіжної літератури :

ІІІ місце Клименко А. – 8 клас, вчитель Пипенко В.В.

Загальнокомандне – 12 місце

У грудні 2015 року у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

І місце посіла учениця 6 класу Войтенко Анна та взяла участь у ІІІ (обласному) етапі конкурсу.

- ІІІ місце посіла учениця 5 класу Гайдаржи Єлизавета

- ІІІ місце посіла учениця 4 класу Бондаренко Крістіна

Рейтинг участі учнів Прудянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів у роботі МАН :

- І місце (2013р.) у районному етапі посіла учениця 9 класу Хрипливець Кароліна

- І місце (2014 р.) у районному етапі посіла учениця 11 класу Свічкар Марина

- І І місце (2015 р.) у районному етапі посів учень 10 класу Лозовий Олег.

Керівником робіт є вчитель української мови та літератури Свічкар Ірина Сергіївна.

Учні школи - активні учасники та переможці районних турнірів з географії, економіки, математики, правознавства, фізики, хімії, біології, історії, турнір журналістів.

ІІ місце (2014р.) вибороли у турнірі з математики, вчитель Єременко Г.І.

ІІІ місце(2014р.) вибороли у турнірі з географії ,вчитель Хатамова Л.С.

ІІ місце (2015р.) вибороли у турнірі з правознавства, вчитель Пипенко В.В.

2015 рік – участь у Всеукраїнському конкурсі епістолярного жанру

“ Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі хотілося б вирости ” :

І місце у обласному етапі конкурсу посіла Гайдаржи Є. ,учениця 4 класу, вчитель – Чернова Н.Д..

І місце у районному етапі конкурсу посів Пчолка В, учень 7 класу,

вчитель- Оробченко А.М..

За підтримки ХНУ ім.. В.Н. Каразіна у вересні місяці відбулося фізико – математичне свято – конкурс «Наукові старти» серед учнів шкіл області .

ІІІ місце - Войтенко А., учениця 6 класу та

ІІІ місце - Романович Ганна, учениця 7 класу, вчитель Єременко Г.І..

Учні школи – активні учасники районних конкурсів:

І місце – Оробчеко Тетяна, учениця 7 класу у районному конкурсі читців у рамках літературно – краєзнавчої , мистецько – художньо- поетичної ходи , присвяченої 200 річчю з Дня народження Т.Г.Шевченка, керівник Оробченко А.М.

«Учень року 2014»- Добріна Юлія –ІІ місце ,лауреатами стали : «Учень року 2015»- Багрич Владислав, « Від слова до слова » - Жеглова А., «Ораторського мистецтва» - Фролова Д., Бойко В., «Читців творів ім.. Т.Г.Шевченка»-БойкоВ.

Учні школи – активні учасники інтелектуальних предметних конкурсів

Всеукраїнського рівня:

Участь учнів Прудянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів

у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах

протягом 2012/2013навчального року

Назва закладу Назва конкурсу Кількість учасників, всього Кількість відзначених, учнів*, всього Координатор
Диплом І ступеня, учнів / або Золотий сертифікат / і. т.п. Диплом ІІ ступеня, учнів / або Срібний сертифікат / і. т.п. Диплом ІІІ ступеня, учнів / або Бронзовий сертифікат / і т.п. П.І.Б.
Прудянська ЗОШ Колосок 32 25 7 - Старік В.О.
Прудянська ЗОШ Кенгуру 39 - - - Єременко Г.І.
Прудянська ЗОШ Геліантус 14 - - 1 Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Левеня 11 - 3 - Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Бобер 9 - 2 - Дєєв О.М.
Прудянська ЗОШ Гринвич 20 1 1 19 Герасіменко Н.В.

Участь учнів Прудянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів

у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах

протягом 2013/2014 навчального року

Назва закладу Назва конкурсу Кількість учасників, всього Кількість відзначених, учнів*, всього Координатор
Диплом І ступеня, учнів / або Золотий сертифікат / і. т.п. Диплом ІІ ступеня, учнів / або Срібний сертифікат / і. т.п. Диплом ІІІ ступеня, учнів / або Бронзовий сертифікат / і т.п. П.І.Б.
Прудянська ЗОШ Колосок 41 26 15 - Старік В.О.
Прудянська ЗОШ Кенгуру 28 11 15 - Єременко Г.І.
Прудянська ЗОШ Кришталева сова 9 - - 3 Колісніченко Н.В.
Прудянська ЗОШ Геліантус 11 - 1 3 Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Левеня 10 8 2 - Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Бобер 13 8 3 1 Дєєв О.М.
Прудянська ЗОШ Лелека 4 2 2 - Савченко В.Є.
Прудянська ЗОШ Гринвич 16 - 1 - Герасіменко Н.В.

Участь учнів Прудянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів

у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах

протягом 2014/2015 навчального року

Назва закладу Назва конкурсу Кількість учасників, всього Кількість відзначених, учнів*, всього Координатор
Диплом І ступеня, учнів / або Золотий сертифікат / і. т.п. Диплом ІІ ступеня, учнів / або Срібний сертифікат / і. т.п. Диплом ІІІ ступеня, учнів / або Бронзовий сертифікат / і т.п. П.І.Б.
Прудянська ЗОШ Соняшник 21 12 5 4 Свічкар І.С.
Прудянська ЗОШ Колосок 61 46 15 - Старік В.О.
Прудянська ЗОШ Кенгуру 28 11 15 - Єременко Г.І.
Прудянська ЗОШ Кришталева сова 13 9 3 1 Колісніченко Н.В.
Прудянська ЗОШ Геліантус 5 - - 5 Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Левеня 10 8 2 - Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Бобер 18 1 10 - Дєєв О.М.
Прудянська ЗОШ Лелека 9 - 1 2 Бондар А.О.
Прудянська ЗОШ Гринвіч 16 3 - 1 Герасіменко Н.В.
Прудянська ЗОШ Патріот 10 - - 1 Свічкар І.С.

Участь учнів Прудянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів

у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах

протягом 2015/2016 навчального року

Назва закладу Назва конкурсу Кількість учасників, всього Кількість відзначених, учнів*, всього Координатор
Диплом І ступеня, учнів / або Золотий сертифікат / і. т.п. Диплом ІІ ступеня, учнів / або Срібний сертифікат / і. т.п. Диплом ІІІ ступеня, учнів / або Бронзовий сертифікат / і т.п. П.І.Б.
Прудянська ЗОШ Соняшник 22 9 10 3 Свічкар І.С.
Прудянська ЗОШ Колосок 32 26 6 - Старік В.О.
Прудянська ЗОШ Кенгуру 19 2 16 - Єременко Г.І.
Прудянська ЗОШ Кришталева сова 10 2 4 1 Колісніченко Н.В.
Прудянська ЗОШ Геліантус 16 2 4 1 Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Левеня Мельник А.В.
Прудянська ЗОШ Бобер 14 - 13 1 Дєєв О.М.
Прудянська ЗОШ Лелека Хатамова Л.С.
Прудянська ЗОШ Гринвич 21 4 4 1 Герасіменко Н.В.

Девіз закладу:

Виростай, дитино, й пам'ятай:
Батьківщина - то найкращий край!


ІНФОРМАЦІЯ
про Прудянську загальноосвітню школу
І – III ступенів
Дергачівської районної ради Харківської області
станом на 01.09.2016 р.

Рік заснування 1970
Директор школи: Оробченко Олена Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2014 року.
Контингент учнів: У 2016/2017 н. році навчається 205 учнів, з них учнів 1 – 4 класів – 75 учнів, 5 – 9 класів – 112 учнів, 10 класу – 7 учнів, 11 класу - 11 учнів.
Мова навчання: Українська
Профільне навчання за універсальним профілем для учнів 10-11 класів.

Педагогічний колектив:

Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, з них 18 чол. мають вищу освіту, 2 чол. середню спеціальну.
Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію -4 чол., ІІ кваліфікаційну категорію - 2 чол., категорію « спеціаліст » - 8 чол.

Гурткова робота

В школі працюють 7 гуртків.
  • · Хореографічний
  • · Секція з футболу
  • · Секція з баскетболу
  • · Юний залізничник
  • · ДЮП
  • · ЮІР

Матеріально – технічне забезпечення

До послуг учнів 15 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас ( 9 ПК ), спортивна зала, їдальня.
Бібліотечний фонд налічує – 9961 примірників, з них 6494 примірників художньої літератури, 3467 – навчальної.

Гордість школи:

Учні школи беруть активну участь у районних та обласних заходах:
Гайдаржи Єлизавета - Почесна грамота на обласному конкурсі малюнку «Наша мрія – вода чиста, Земля красива» 2011рік та лауреат обласного конкурсу військово – патріотичної пісні «Перемога», Харків – 2012;
- Попадченко Ілля - лауреат обласного конкурсу військово – патріотичної пісні «Перемога», Харків – 2012, лауреат фестивалю – конкурсу «Музи і діти», 2013.

Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад:

З фізики: Стрибак Анатолій (7 клас, ІІІ місце), Багата Аліна (9 клас, ІІІ місце), Свічкар Марина (11 клас, ІІІ місце);
З математики: Романович Ганна (6 клас, ІІІ місце), Стрибак Анатолій (7 клас, ІІ місце), Багата Аліна (9 клас, ІІ місце)
Прийом громадян начальником відділу освіти:
Начальник відділу освітиКолесникова Оксана Володимирівна Друга, четверта п'ятниця з 10.00 до 14.00. Перший, третій вівторок з 14.00 до 16.00.

Адреса:

Пл. Леніна,3
смт Прудянка
Дергачівський район
Харківська область


Телефон:

(05763)51-330


E-mail:

/Files/images/nik212313.gif






schoolprud@ukr.net

/Files/images/pedpresa1.jpg Cтрічка новин веб-сайту Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництво «Педагогічна преса»

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.