/Files/images/prudik1.gif


/Files/images/school2012.JPG


/Files/images/prapor-ukr2.gif /Files/images/knigi-102.gif /Files/images/globus4.gif


/Files/images/logo2.gif

запрошує на навчання до 1, 10 та 11 класів

Перелік необхідних документів:

1. Заява батьків.

2. Ксерокопія свідотства про народження.

3. Медична картка.

4.Документи про базову загальну середню освіту (10 та 11 клас)

Досягнення учнів Прудянської школи І – ІІІ ступенів 2016 – 2017 навчальний рік :

Учень 11 класу Лозовий Олег - ІІ місце

Учень 11 класу Зінченко Олександр - ІІ місце

у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення МАН

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

ІІ місце Романович Г. – учениця 8 класу – трудове навчання;

ІІ місце Зінченко О. – учень 11 класу – інформатика

ІІІ місце Бондаренко Г. – учениця 10 класу –трудове навчання;

ІІІ місце Бондаренко Г. – учениця 10 класу –зарубіжна література;

ІІІ місце Войтенко А. – учениця 7 класу –математика

ІІІ місце Войтенко А. – учениця 7 класу –українська мова

Переможці районних конкурсів:

• Мовно – літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка » І місце у районному етапі конкурсу - Войтенко Ганна (7 клас)

• Мовно – літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка » ІІ місце у районному етапі конкурсу – Гайдаржи Єлизавета (6 клас)

• Учень року - 2016 (Лозовий Олег- 11 клас)- ІІІ місце

• Турнір з правознавства - І місце

• Ораторського мистецтва (Курко Олександр.- 10 клас)

• Всеукраїнський конкурс «Я - Європеєць» (Романович Ганна – 8 клас)

Досягнення учнів Прудянської школи І – ІІІ ступенів 2015 – 2016 навчальний рік :

Учень 10 класу Лозовий Олег.- ІІ місце

у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення МАН

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

• ІІ місце з зарубіжної літератури та російської мови : Клименко Андр. -8 кл.

• ІІ місце з трудового навчання : Романович Ганна – 7 кл.

• ІІ місце з трудового навчання : Бондаренко Ганна – 9 клас

• ІІІ місце з фізики: Романович Ганна -7 кл.

• ІІІ місце з біології : Бойко Влада – 10 кл.

Переможці районних конкурсів:

• Всеукраїнський конкурс “Я хочу жити в якісному світі» І місце у обласному етапі конкурсу посіла Гайдаржи Є. (5 клас)

• Мовно – літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка » І місце у районному етапі конкурсу - Войтенко Ганна (6 клас)

• Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика- ІІІ місце Бондаренко Крістіна

(4 клас).

• “ Від слова до слова ” Жеглова А. (7 клас)

• Учень року - 2015 (Багрич Владислав)

• Ораторського мистецтва Бойко Влада.( 10 клас)

• У турнірі з правознавства учні школи вибороли ІІ місце.

Досягнення учнів Прудянської школи І – ІІІ ступенів 2014 – 2015 навчальний рік :

Учениця 11 класу Свічкар М. - І місце

у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення МАН

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

• З математики: ІІ місце: Стрібак Анатолій 7 кл., вчитель : Мельник А.В. Богата Аліна -9 кл.

• ІІІ місце : Романович Ганна – 6 кл.

• ІІІ місце з фізики: Богата Аліна -9 кл. , Стрібак Анатолій 7 кл., Свічкар Марина – 11 кл.

• ІІІ місце з правознавства : Фролова Дарина – 11 кл.

Переможці районних конкурсів:

• Учень року 2014 (Добріна Ю – ІІ місце)

• Всеукраїнський конкурс епістолярного жанру “ Напиши про світ, в якому тобі хотілося б жити ” І місце у обласному етапі конкурсу посіла Гайдаржи Є.

І місце у районному етапі конкурсу посів Пчолка В.

• “ Від слова до слова ” (Жеглова А.)

• Ораторського мистецтва (Фролова Д.)

Обличчя школи - 2015

• «Інтелектуальні здобутки»- Стрібак Анатолій ( 7 клас)

• «Активна громадська позиція»- Добріна Юлія (11 клас)

• «Творча особистість»- Гайдаржи Єлизавета (4 клас) , Фролова Дарина (11 клас)

• «Надія великого спорту»- Доценко Даніїл (5 клас)

Досягнення учнів Прудянської школи І – ІІІ ступенів 2013 – 2014 навчальний рік :

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

ІІ місце з обслуговуючої праці (Фролова Д.)

ІІ місце з обслуговуючої праці (Тинда А..)

ІІ місце з історії (Хрипливець К.)

ІІ місце зі світової літератури ( Хрипливець К.)

ІІІ місце зі світової літератури ( Свічкар М.)

Переможці районних конкурсів:

“Від слова до слова”(Оробченко Т.)

Ораторського мистецтва (Свічкар М..)

Читців творів Т.Г.Шевченка(Оробченко Т.)

Районний конкурс малюнків «А ми з тобою війни не знаємо» (абсолютний переможець:

- Фаліна Юлія (11 кл.) за роботу «А ми з тобою війни не знаємо».

2) районна виставка-акція «SOS-вернісаж, або друге життя сміття» (переможець)

3)Колектив учнів за роботу «Щаслива сімейка».

4)районний конкурс малюнків на тему: «Жива вода»!

5)Абсолютних переможців: Романович Ганна (10 р.) за роботу «Підводне царство». 4) переможці районного конкурсу писанкарства «Українська Великодня писанка» - 2014!

6 ) переможець районного конкурсу «Новорічна композиція»!- Саричева Єлизавета (10 р.).

7) «Маскарадні маски»(переможці) - Добріна Юлія (10 кл.), Шуленко Анастасія (9 кл.), Бойко Влада (8 кл.).

8) переможець районного конкурсу малюнків «Мої зимові мрії»! Тинда Аліна (9 клас)

Девіз закладу:

Виростай, дитино, й пам'ятай:
Батьківщина - то найкращий край!


ІНФОРМАЦІЯ
про Прудянську загальноосвітню школу
І – III ступенів
Дергачівської районної ради Харківської області
станом на 01.09.2016 р.

Рік заснування 1970
Директор школи: Оробченко Олена Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2014 року.
Контингент учнів: У 2016/2017 н. році навчається 205 учнів, з них учнів 1 – 4 класів – 75 учнів, 5 – 9 класів – 112 учнів, 10 класу – 7 учнів, 11 класу - 11 учнів.
Мова навчання: Українська
Профільне навчання за універсальним профілем для учнів 10-11 класів.

Педагогічний колектив:

Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, з них 18 чол. мають вищу освіту, 2 чол. середню спеціальну.
Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію -4 чол., ІІ кваліфікаційну категорію - 2 чол., категорію « спеціаліст » - 8 чол.

Гурткова робота

В школі працюють 7 гуртків.
  • · Хореографічний
  • · Секція з футболу
  • · Секція з баскетболу
  • · Юний залізничник
  • · ДЮП
  • · ЮІР

Матеріально – технічне забезпечення

До послуг учнів 15 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас ( 9 ПК ), спортивна зала, їдальня.
Бібліотечний фонд налічує – 9961 примірників, з них 6494 примірників художньої літератури, 3467 – навчальної.

Гордість школи:

Учні школи беруть активну участь у районних та обласних заходах:
Гайдаржи Єлизавета - Почесна грамота на обласному конкурсі малюнку «Наша мрія – вода чиста, Земля красива» 2011рік та лауреат обласного конкурсу військово – патріотичної пісні «Перемога», Харків – 2012;
- Попадченко Ілля - лауреат обласного конкурсу військово – патріотичної пісні «Перемога», Харків – 2012, лауреат фестивалю – конкурсу «Музи і діти», 2013.

Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад:

З фізики: Стрибак Анатолій (7 клас, ІІІ місце), Багата Аліна (9 клас, ІІІ місце), Свічкар Марина (11 клас, ІІІ місце);
З математики: Романович Ганна (6 клас, ІІІ місце), Стрибак Анатолій (7 клас, ІІ місце), Багата Аліна (9 клас, ІІ місце)
Прийом громадян начальником відділу освіти:
Начальник відділу освітиКолесникова Оксана Володимирівна Друга, четверта п'ятниця з 10.00 до 14.00. Перший, третій вівторок з 14.00 до 16.00.

Адреса:

Пл. Леніна,3
смт Прудянка
Дергачівський район
Харківська область


Телефон:

(05763)51-330


E-mail:

/Files/images/nik212313.gif






schoolprud@ukr.net

/Files/images/pedpresa1.jpg Cтрічка новин веб-сайту Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництво «Педагогічна преса»

/Files/images/06/La_strada_2_2.gif /Files/images/06/La_strada_1_3.gif

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.